ŚDS Środowiskowy Dom Samopomocy

2020

02.04.2020

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Już w najbliższy czwartek, tj. 2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jak co roku, Kochani pokażcie swoje wsparcie dla osób z Autyzmem. Niech cała Polska w tym dniu będzie niebieska dla Osób z Autyzmem!

Czytaj więcej

30.03.2020

Wycieczka do Krakowa odwołana

Kochani informujemy, że zaplanowana wycieczka do Krakowa w miesiącu kwietniu z uwagi na zaistniałą sytuację, została odwołana. Mamy nadzieję, że już niedługo po Waszym powrocie wspólnie ustalimy nowy termin. Niech te zdjęcia z naszych wspólnych wyjazdów, będą miłym wspomnieniem...

Czytaj więcej

30.03.2020

Nowe scenariusze na zajęcia teatralne

Czas bez Was wykorzystujemy bardzo owocnie. Poszukujemy nowych scenariuszy, które w najbliższym czasie w ramach zajęć teatralnych wspólnie zrealizujemy. Pamiętamy, że nie ma dla Was rzeczy niemożliwych.

Czytaj więcej

30.03.2020

Zaplanowane zajęcia w Galerii Jatki odwołane...

Zaplanowane zajęcia plastyczne w Galerii Jatki w miesiącu marcu zostały odwołane. Ale i tak mamy co wspominać...

Czytaj więcej

27.03.2020

Spotkania z Wami...

Kochani! Nic tak nie motywuje nas do działania i skraca czas do naszego spotkania z Wami jak wspólne wspomnienia. A było ich trochę... serdecznie pozdrawiamy. Pusto tu bez Was. Brakuje nam Waszych niekończących się pytań, gwaru, radosnego śmiechu, optymistycznego nastawienia do życia - jednym słowem brakuje Was!

Czytaj więcej

27.03.2020

Ćwiczę razem z Wami

Kochani! Przesyłam Wam krótki zestaw ćwiczeń. Ćwiczę razem z Wami - fizjoterapeuta p. Andrzej

Czytaj więcej

26.03.2020

Śmiej się!

Kochani! Niech nie opuszcza Was dobry humor. "Śmiej się! Niech reszta świata zastanawia się dlaczego" - będzie jak zawsze aktualne.

Czytaj więcej

25.03.2020

Nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

Kochani! To zapewne wiecie, ale Wam przypominamy, że od 25.03. 2020r. Rząd wprowadził nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem.

Czytaj więcej

24.03.2020

Kilka słów od Pana Psychologa do Was

Kochani witam Was ciepło i serdecznie. Być może nie rozumiecie dlaczego musimy pozostać w domu, gdy za oknem coraz cieplej i wiosna już blisko.

Czytaj więcej

23.03.2020

Rehabilitacyjne wspomnienie... p. Andrzeja

Pomimo iż teraz jesteście w domu, przypomnijmy sobie jak to było jeszcze niedawno...

Czytaj więcej

Strona 1 z 3
‹ poprzednie | 1 2 3 | następne ›

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.